Предмет: Українська мова, автор: katya2285

6. Омоніми використано в реченні:
А Дніпр клекоче, стогне, плаче и гриву сивую трясе.
Б Через досвіду й сумління брак йде з фабрики суцільний брак.
В Уже веснить, уже весніє, уже весняний вітер віє.


ОЧЕНЬ СРОЧНО!!

Ответы

Автор ответа: slepysh
0

Ответ:

Б. Через досвіду й сумління брак йде з фабрики суцільний брак.

Объяснение:

Омоніми - це слова, які звучать і пишуться однаково, але за значенням різні.

В даному речені, це слова брак - брак.

Брак - нестача або відсутність чогось.

Брак - неякісна продукція

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: anutapritulak
112. Прочитайте. Складіть план прочитаного, за планом зробіть стислий усний переказ. Що таке виступ? Це монолог особливого типу. Оратор не просто гово рить, він спілкується, веде бесіду. Відчуваючи реакцію аудиторії (хтось погоджується, хтось сумнівається, хтось категорично не згодний), промовець повинен реагувати на неї: щось уточнити, проілюструвати, послатися на авторитети. Таким чином, виникає своєрідний діалогічний монолог, адресований аудиторії та кожному слухачеві зокрема.
Готуючись до виступу, оратор має бути готовим до встановлення 3 аудиторією контакту. Трапляється, що слухачі налаштовані байдуже, недовірливо, навіть недоброзичливо. Щоб привернути увагу аудиторії, завоювати її, досвідчені оратори застосовують такий прийом, як «чіпляючий гачок» (термін, запропонований адвокатом А. Коні).

"Увага кожного (дитини, неука, інтелігента і навіть ученого), - писав цей оратор, може бути викликана чимось простим, цікавим і близьким до того, що цей кожен відчував і переживав». -

Для підтримання контакту оратор має вдивлятися в обличчя слухачів: це дає йому можливість вчасно помітити послаблення уваги.

Дієвим засобом установлення міцного контакту є перехід до діалогу, Використання риторичних запитань. Позитивно сприймається використання в мовленні крилатих фраз, влучних афоризмів. Контакт з аудиторією можна зміцнити застосуванням таких засобів, як уживання займенників І та І особи (напр.: Вам відомо, що.... Я зроблю спробу пояснити.... Ми переживаємо з приводу...), дієслів у формі І та 1 особи наказового способу (напр.: Міркуймо разом! Спробуймо розібратися! Зверніть увагу.... Виправте, якщо я помиляюсь...), звертання до слухачів (напр.: шановне панство, любі друзі, колеги).

Якщо оратор відчув, що слухачі стомилися, він може вдатися до при- йому емоційної розрядки запропонувати вгадати, кому належить пев ний вислів, пожартувати, розповісти анекдот тощо. Після такої «передишки» досвідчений оратор якнайчастіше переходить до найважливішої частини виступу.

Мета всіх названих прийомів викликати або зберегти інтерес ауди торії (За І. Томаном).​
Предмет: Русский язык, автор: zanaratursunbekkyzy