Предмет: Физика,
автор: vahnukalina
4. Скільки енергії потрібно затратити, щоб розплавити лід масою 4 кг
при температурі 0°С?
Зробити задачу будь ласка
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1320кДж
Объяснение:
Дано:
m=4кг
λ=330кДж/кг
=========
Q-?
Q=λm=330*4=1320кДж
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 4кг
t = 0°С
λ=330кДж/кг
Найти : Q-?
Q = λ * m, де λ = 330 кДж/кг- питома теплота плавлення льоду
Q = 330 * 4 = 1320 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: annajojua06
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: sayanazymbek
Предмет: Математика,
автор: dianadzeksenova
Предмет: Английский язык,
автор: ferizaterkinbek
Предмет: География,
автор: ygygyvyvtftfttx