Предмет: Физика,
автор: kovalchukdasha108
Автомобіль перші 50км проїхав за 0,5год,а наступні 70 км за 1,5 год. Визначте середню швидкість руху автомобіля.Пж 5 поставлю
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
60км/год
Объяснение:
Дано:
s1=50км
s2=70км
t1=0,5год
t2=1,5год
========
v(c)-?
v(c)=(s1+s2)/(t1+t2)=
=(50+70)/(0,5+1,5)=60км/год
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: cogalovolodimir
Предмет: Биология,
автор: d31948439
Предмет: Математика,
автор: svehenkosonya
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: Aisultaner