Предмет: Психология, автор: mandarinka19irinka

До журналу “Сімейний консультант” надійшов лист: “Шановний психолог журналу “Сімейний консультант”, пишу Вам цього листа, тому що серце моє наповнене біллю, і крім Вас ніхто не зможе мені допомогти. Моя проблема — 13-річний син. Слава останнім часом став дуже важкою дитиною: він пропускає заняття у школі, обманює, грубіянить. У мене таке враження, що він постійно щось від мене приховує, щось недоговорює... З учителями у школі практично не спілкуюсь, у них тільки одні скарги на Славу — погано вчиться, погано поводиться. Шкільного психолога не хочу навіть питати, тому що вони там усі заодно: їм би зробити винними у всьому батьків або сім ’ю. Мій перший чоловік після розлучення тільки надсилає аліменти і не цікавиться сином. Та і зі здоров’ям у Славчика якісь проблеми: як сідаємо у транспорт — втрачає свідомість. Що мені робити? До кого звертатися по допомогу?
Складіть можливий перелік заходів щодо психологічної допомоги автору листа.

Ответы

Автор ответа: DwarfHunter
0
  1. Пошук професійного психологічного консультанта або терапевта, з яким ви можете обговорити ваші турботи і проблеми з поведінкою сина. Він зможе проконсультувати вас і запропонувати ефективні стратегії управління поведінкою сина.
  2. Звернення до шкільного психолога або педагога для отримання професійної оцінки стану сина в школі та можливості включення його до спеціальних програм або класів для підтримки.
  3. Обговорення ситуації зі шкільними вчителями для отримання додаткових відомостей про академічні досягнення сина та його соціальне становище в школі.
  4. Звернення до медичного фахівця для докладного обстеження здоров'я сина, зокрема для визначення можливих причин епізодів втрати свідомості, що спостерігаються у транспорті.
  5. Розгляд можливостей участі у сімейній терапії для покращення комунікації та взаєморозуміння в родині.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Nastua2768
Предмет: Алгебра, автор: astych08
Предмет: Алгебра, автор: davidpogorelov07