Предмет: Физика,
автор: karolinaakulinic
Яка кількість теплоти потрібна для плавлення 10 г сталі, нагрітої до температури плавлення?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Для розрахунку кількості теплоти, потрібно використовувати формулу Q = m * L, де Q - кількість теплоти, m - маса речовини, а L - теплота плавлення.
Теплота плавлення для сталі зазвичай становить близько 250 Дж/г. Отже, для 10 г сталі:
Q = 10 г * 250 Дж/г
Q = 2500 Дж
Отже, для плавлення 10 г сталі з температури нагріття до температури плавлення потрібно 2500 Дж теплоти.
Автор ответа:
1
Відповідь: Q-кількість теплоти
m- маса = 10г (або 0.01 кг)
l - удельна тепла (84Дж/кг)
Q=m*l
Q= 0.01*84=0.84
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: a33599281
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: amina310115
Предмет: Литература,
автор: danikche
Предмет: Математика,
автор: viktoriakaubria