Предмет: Физика,
автор: sofiameiroan
4. Мотоцикліст за перші 20 секунд проїхав 700 метрів, за наступні 10 секунд-200 метрів. Яка середня швидкість на всьому шляху?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
S1 = 700м
S2 = 200м
t1 = 20c
t2 = 10с
—————————————
v(ср) - ?
—————————————
v(ср) = S1+S2/t1+t2
=700+200/10+20
= 30
Відповідь:
Середня швидкість моцотикліста буде 30 м/с або (30*3,6) 108 км/ч
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: nikitakluyev364
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: 909090di