Предмет: Физика,
автор: olenkabaran5
Рівень С (достатніи) 1. Гелікоптер на тросі опускає вертикально вниз вантаж масою 400 кг прискоренням 0,1 м/с². Визначити силу натягу троса.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Для визначення сили натягу троса в цьому випадку можна використовувати другий закон Ньютона: F = m * a, де F - сила, m - маса вантажу, а - прискорення.
У цьому випадку:
- Маса вантажу (m) = 400 кг
- Прискорення (a) = 0,1 м/с²
Підставимо ці значення в формулу:
F = 400 кг * 0,1 м/с² = 40 Н (ньютонів).
Таким чином, сила натягу троса становить 40 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: vova256311
Предмет: Химия,
автор: KyusakuYumeno
Предмет: Математика,
автор: lavrenyuk310111
Предмет: Математика,
автор: Аноним