Предмет: Физика, автор: pqlamzwos

яка кількість теплоти потрібна для нагрівання сталевої деталі масою 2 кг від 10 до 100 °С?
пж!!!! даю 45балов​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 90кДж

Объяснение:

Дано:

m=2кг

с=500Дж/кг°С

t1=10°С

t2=100°C

----------------

Q-?

Q=c*m*(t2-t1)=500*2*(100-10)=90000Дж=90кДж

Похожие вопросы