Предмет: Литература, автор: artemkador1812

ПЕРЕВІРЯЕМО 1. Розташуйте в правильній послідовності майстрів, до яких батько вiддавав у науку сина. швець коваль кравець 2. Із ким зустрілися батько й син у лісі? Яким саме перед ними постав лісовий цар Ох? I НАРОДНІ КАЗКИ 55 3. Скільки разів Ох спалював й оживлював свого наймита? Для чого він це робив? АНАЛИЗУЕМО 4. Яка біда трапилась у родині вбогого чоловіка? Як про це розказано в казці? 5. Чому батьки вирішили віддати свого непутящого сина в найми дуже далеко від рідного дому? 6. Опишіть помешкання Оха. Що найбільше здивувало хлопця-наймита в цій гос- подi? 7. Як Оху вдалося змінити ледачого хлопця на моторного й гарного козака? 3. Чи тільки ремесел навчився ледачий син в Оха? Наведіть три приклади з тексту. 9. До яких перевтілень удавався син дорогою додому? Чому батько не виконав останньої вказівки сина? 10. Хто саме заволодiв конем, на якого перетворився парубок? Чому не так просто, на вашу думку, було втекти від Оха? 11. Знайдіть у тексті й виразно прочитайте уривок про змагання окунця і щуки. Хто ВИЯВИВСЯ КМІТЛивішим у цьому поєдинку? За кого ви вболівали за хлопця чи Оха? 12. Видiлiть у казці традиційний початок і традиційну кінцівку. У чому їх особли- ВІСТЬ? Доведіть, що ця казка має щасливе закінчення. 13. Поділіть казку «Ox>> на частини. Доберіть до кожної з них заголовок і запишіть у зошит. - МIРКУЕМО 14. Яку основну думку утверджує казка >? Чого вона навчае? 15. До якої групи казок належить твір «Ох»: побутових, казок про тварин, чарівних? Чому ви так вважаете?​

Ответы

Автор ответа: school907865
1

Ответ:

1. Розташуйте в правильній послідовності майстрів, до яких батько вiддавав у науку сина. швець коваль кравець: Кравець, швець, коваль.

2. Із ким зустрілися батько й син у лісі? Яким саме перед ними постав лісовий цар Ох? Ох. Маленький старець із зеленою бородою.

3. Скільки разів Ох спалював й оживлював свого наймита? Для чого він це робив? 3 рази, Для того щоб він став краще ніж раніше.

4. Яка біда трапилась у родині вбогого чоловіка? Як про це розказано в казці? Син був ледащим, весь день спав на печі.

5. Чому батьки вирішили віддати свого непутящого сина в найми дуже далеко від рідного дому? Батько вирішив відати його навчатися до різних майстрів. Але він усюди лінувався. Тому батько  повів його до іншого царства.

6. Опишіть помешкання Оха. Що найбільше здивувало хлопця-наймита в цій господi?  Він жив у згорілому пеньку. Там усе було зелене, і навіть жінка з дітьми.

7. Як Оху вдалося змінити ледачого хлопця на моторного й гарного козака? Кілька разів Ох спалював його, а маленький огарок поливав живильною водицею. Так парубок перероджувався щоразу новим. Та так Ох робив до поки хлопець не став моторним гарним козаком.

8. Чи тільки ремесел навчився ледачий син в Оха? Наведіть три приклади з тексту. Ні, він навчився перевтілюватися: на хорта, сокола, окуня.

9. До яких перевтілень удавався син дорогою додому? Чому батько не виконав останньої вказівки сина?  Він перетворювався на різних тварин. Останнього разу на коня, щоб батько міг продати. Але батько не уважив останньої вказівки сина - продав із уздечкою, щоб заробити побільше грошей, що запропонував йому циган, а насправді перевтілений Ох.

10. Хто саме заволодiв конем, на якого перетворився парубок? Чому не так просто, на вашу думку, було втекти від Оха?  Ох. Він сам міг швидко перевтілюватися.

11. Знайдіть у тексті й виразно прочитайте уривок про змагання окунця і щуки. Хто виявився кмітливішим у цьому поєдинку? За кого ви вболівали за хлопця чи Оха? Кмітливищим був хлопець, бо не повертався до щуки, а казав, що і так може почути його, коли Ох просив поговорити.

12. Видiлiть у казці традиційний початок і традиційну кінцівку. У чому їх особливість? Доведіть, що ця казка має щасливе закінчення.

1. Ледащого сина хочуть навчити ремеслу.

2. Життя і праця парубка в Оха.

3.Втеча і одруження. Парубок зміг обманути Оха, і одружився з чарівною донькою царя.

13. Поділіть казку «Ox>> на частини. Доберіть до кожної з них заголовок і запишіть у зошит.

1. Ледащий син.

2.Навчання різних ремесел.

3.Ох запрошує до себе.

4. Батько не може впізнати сина.

5. Білий старець і повернення сина.

6. Перевтілення у тварин.

7. Втеча від Оха.

8. Одруження.

Яку основну думку утверджує казка >? Чого вона навчае?

Казка вчить нас того, що праця навіть з самого ледащого парубка може зробити гарного моторного хлопця.

15. До якої групи казок належить твір «Ох»: побутових, казок про тварин, чарівних? Чому ви так вважаете?​

Чарівних. Тому що Ох-чарівна істота, а їхні з парубком перетворення-чарівні та фантастичні здібності.

Объяснение:

Похожие вопросы