Предмет: Физика, автор: 29siropchik29

У мензурку в якій було 20 см³ води, вкинцли 14 дробинок. Рівень води піднявся до позначки 27 см³. Який об'єм мае одна дробинка?

Ответы

Автор ответа: mariamatijcin0
1
Щоб знайти об'єм однієї дробинки, спочатку визначимо збільшення об'єму води внаслідок вкидання 14 дробинок. Різниця між позначкою перед і після вкидання дробинок становить 27 см³ - 20 см³ = 7 см³.

Тепер, щоб знайти об'єм однієї дробинки, поділімо це збільшення на кількість дробинок:
Об'єм однієї дробинки = Збільшення об'єму / Кількість дробинок
Об'єм однієї дробинки = 7 см³ / 14 = 0.5 см³

Отже, об'єм однієї дробинки становить 0.5 кубічних сантиметрів.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kolopolojikol