Предмет: Физика,
автор: anapogrebenko
Автомобіль проїхав першу половину шляху зі швидкістю 60 км/год. Шлях що залишився половину часу він їхав зі швидкістю 80 км/год, а другу половину часу - зі швидкістю 100
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
72 км/год
Объяснение:
υ₁=60 км/год
υ₂=80 км/год
υ₃=100 км/год
t₂=t₃
S₁=S/2
υcep ? υcep=S/t=S/(t₁+t₂+t₃); t₁=S/(2*υ₁)=S/(2*60)=S/120; S/2=υ₂t₂+υ₃t₂=t₂(80+100)=t₂*180; t₂=S/360;
υcep=S/(S/120+S/360+S/360)=1/(1/120+2/360)=72 км/год
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: oncemoa
Предмет: Физика,
автор: kseniabachka01
Предмет: История,
автор: sofadzyba2012
Предмет: Английский язык,
автор: mafu90
Предмет: Русский язык,
автор: kovaleria369