Предмет: Физика,
автор: ronja14111
срочно дам 40 балов .....
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Середня швидкість руху велосипедиста на всій дистанції може бути обчислена за формулою:
середня швидкість = загальний шлях / загальний час.
Загальний шлях = 15 км + 28 км = 43 км.
Загальний час = (15 км / 45 км/год) + (28 км / 42 км/год) = (1/3) год + (2/3) год = 1 год.
Отже, середня швидкість руху велосипедиста на всій дистанції дорівнює 43 км / 1 год = 43 км/год.
Объяснение:
можно лучший ответ?
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: ermozanovaanelya
Предмет: Физика,
автор: ivanbalya1901op2
Предмет: Алгебра,
автор: Ktotohop
Предмет: Физика,
автор: andreyblue163