Предмет: Физика,
автор: 863648
2. Автомобіль проїхав відстань 2 км. за 2 хв, потім 4 км за 8 хв. Яка середня швидкість автомобіля на всьому шляху?
а) 30 м/с
б) 10 міс
в)20 м/с
г) правильної відповіді нема
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
10м/с
Объяснение:
Дано:
s1=2км=2000м
t1=2хв=120с
s2=4км=4000м
t2=8хв=480c
=====
v(c)-?
v(c)=(s1+s2)/(t1+t2)=
=(2000+4000)/(120+480)=10м/с
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Juliaspeshbond
Предмет: Русский язык,
автор: ci6elo
Предмет: Биология,
автор: nastysscg
Предмет: Биология,
автор: amirakuloverbol9
Предмет: Другие предметы,
автор: arazveeva