Предмет: Физика,
автор: oksana5477g
Яку кількість теплоти витрачає 200г заліза під час кристалізації і подальшого охолодження до кімнатної температури (20градусів) Дано: Q1+Q2 Q1=Лямm Q=cm(t2- t1)
oksana5477g:
Буду вдячна якщо розпишете
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 193748Дж
Объяснение:
Дано:
m=200г=0,2кг
t1=1539°C
t2=20°C
λ=2,7*10⁵Дж/кг
с=460Дж/кг°С
-----------------------
Q-?
Q=Q1+Q2
Q1=λ*m
Q2=c*m*(t1-t2)
Тогда:
Q=λ*m+c*m*(t1-t2)=m*(λ+c*(t1-t2)=0,2*(2,7*10⁵+460*(1539-20))=193748Дж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: maksimpasecnyj303
Предмет: Математика,
автор: danik726408
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nazarovaaisaule9
Предмет: История,
автор: tanflex6990978
Предмет: Математика,
автор: zakirovasitora45