Предмет: Физика, автор: novosaduli

3. АВТОМОБІЛЬ проїхав 6 км зі швидкістю 36 км/год, а потім ще 0,5 год - зі швидкістю 60 км/год Побудуйте графіки залежності шляху та швидкості автобуса від часу. Визначте середню швидкість автобуса.​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

Объяснение:

S₁=6 км

υ₁=36 км/год

t₂=0,5 год

υ₂=60 км/год

υcep   ?   υcep=(S₁+S₂)/(t₁+t₂)=(S₁+υ₂*t₂)/(S₁/υ₁+t₂)=(6+60*0,5)/(6/36+0,5)=

54 км/год

υcep=36/0,67=54 км/год

Приложения:
Похожие вопросы