Предмет: Физика, автор: arabka879

Автомобіль їхав 2 год зі швидкістю 70 км/год, а потім ще 1,5 год зі швидкістю 42 км/год. Середня швидкість руху ав­томобіля становить:

Ответы

Автор ответа: Katosik1213
0

Дано:                                    Розв'язання:

t₁ = 2 год

t₂ = 1,5 год              v cp. = (v₁t₁ + v₂t₂):(t₁ + t₂) = (70·2 + 42·1,5):3,5 =

v₁ = 70 км/год                                             = 203 : 3,5 = 58 (км/год)

v₂ = 42 км/год

====================

Знайти:

v cp = ?

Відповідь: Середня швидкість руху ав­томобіля становить: 58 (км/год)

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: VadFiryGo