Предмет: Физика,
автор: tanabelaeva750
Яку кількість теплоти необхідно передати воді масою 1кг, щоб збільшити її температуру від 20 град.С до температури кипіння та перетворити на пару? рішення за прикладом на фото
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2,64 MДж
Объяснение:
m=1 кг
tп=20 °C
tк=100 °C; Δt=100-20=80 °C
с=4200 Дж/(кг*°С)
r=2,3 MДж/kг=2,3*10⁶ Дж/kг
Q ? Q=m(c*Δt+r)=1*(4200*80+2,3*10⁶)=2636000 Дж=2,64 MДж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: manaszhumagali28
Предмет: Алгебра,
автор: vleonov257
Предмет: Английский язык,
автор: sabyralsarina
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: Olenka21111