Предмет: Химия,
автор: sofiakravec401
Визначте формулу вуглеводню, молярна маса якого 44 г/моль, масова частка карбону 0,81 (з поясненням)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо число атомів Карбону:
n(C) = w(C) * M(CxHy) /Ar(C) = 0,81 * 44/12 = 3 моль
Обчислимо масову частку Гідрогену:
w(Н)= 1 - 0,81 = 0,19
Знайдемо число атомів Гідрогену
n(Н) = w(Н) * M(CxHy) /Ar(Н) = 0,19 * 44/1 = 8 моль
Формула вуглеводню : С3Н8 - пропан
М(С3Н8) = 12 * 3 + 1 * 8 = 44 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Aisha1062
Предмет: Русский язык,
автор: aminoka666
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dosangulovazadyra719
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним