Предмет: Физика, автор: agataprosenko

Яка маса алюмінієвої ложки, якщо для її нагрівання від 15°C до 95°C потрібно додати 1,44 кДж теплоти? СРОООЧНООО!!!

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ:

0,02кг

Объяснение:

Дано:

с=920Дж/кг°С

∆t=95-15=80°C

Q=1,44кДж=1440Дж

=======

m-?

Q=cm∆t=>

m=Q/(c∆t)=1440/(920*80)=0,02кг

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: slavayakovlev2004