Предмет: Физика,
автор: wereewq889
Яку кількість теплоти необхідно щоб росплавити залізо масою 1кг взято при температури 0 градусів ? СРОЧНООО!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
954,5 кДж
Объяснение:
m= 1 кг
T₁=0 °C
T₂=1538 °C; ΔТ=1538-0=1538 °C
c=460 Дж/(кг*°C)
λ=247 kДж/кг=247000 Дж/кг
Q ? Q=m(c*ΔТ+λ)=1*(460*1538+247000)=954480 Дж=954,5 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Violetta856
Предмет: Химия,
автор: svitskiyoffu
Предмет: Английский язык,
автор: arylegenda
Предмет: Английский язык,
автор: ratmirr62
Предмет: Физика,
автор: ekaterinakeller50