Предмет: Физика,
автор: nikapolina16
Задача 6
Хлопчик їхав на велосипеді півтори години зі швидкістю 20 км/год. Потім велосипед зламався і останній кілометр шляху хлопчик ішов пішки. Якою була середня швидкість руху хлопчика на всьому шляху, якщо пішки він iшов півгодини?
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:
15,5 км/год
Объяснение:
t₁=1,5 год
υ₁=20 км/год
S₂=1 км
t₂=0,5 год
υcep ? υcep=S/t=(υ₁*t₁+S₂)/(t₁+t₂)=(20*1,5+1)/(1,5+0,5)=15,5 км/год
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: lero44kau
Предмет: Математика,
автор: adem32568
Предмет: Английский язык,
автор: amaliabarybina88
Предмет: Биология,
автор: RTSJRTXKTKX
Предмет: Физика,
автор: Аноним