Предмет: Физика,
автор: Amina1204
решите пожалуйста с дано и си. даю 100 баллов. 9 класс
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
1. Для знаходження сили тяжіння та ваги кирпичного диска використовуємо формулу:
Сила тяжіння (F) = маса (m) * прискорення вільного падіння (g)
Вага (W) = маса (m) * прискорення вільного падіння (g)
Даний диск має об'єм 60 дм³, що дорівнює 0,06 м³, та якщо кірпич має середню густину приблизно 2,7 г/см³ (або 2700 кг/м³), то маса диска буде:
m = об'єм * густина = 0,06 м³ * 2700 кг/м³ = 162 кг
Тепер можемо знайти силу тяжіння та вагу:
F = m * g = 162 кг * 9,8 м/с² ≈ 1587,6 Н
W = m * g = 162 кг * 9,8 м/с² ≈ 1587,6 Н
2. Сила, з якою людина давить на опору корзини воздушного шара, дорівнює її вазі, і обчислюється за формулою:
F = m * g
F = 63 кг * 9,8 м/с² = 617,4 Н
3. Для обчислення маси планети за відомими значеннями радіуса (R) та першої космічної швидкості (v), використовуйте формулу гравітаційної сталої:
M = (v² * R) / (G)
де G - гравітаційна стала (приблизно 6,67430 x 10^-11 м³/кг·с²).
M = (3,6 км/с)² * 3400 км / (6,67430 x 10^-11 м³/кг·с²) = 1,1023 x 10^24 кг
4. Ускорення свободного падіння на Луні обчислюється за формулою:
g = G * (маса Луни) / (радіус Луни)²
де G - гравітаційна стала (приблизно 6,67430 x 10^-11 м³/кг·с²), маса Луни та радіус Луни відомі:
g = (6,67430 x 10^-11 м³/кг·с² * 7,35 x 10^22 кг) / (1737 км * 1000 м/км)² ≈ 1,625 м/с²
5. Сила притягування між двома кораблями обчислюється за законом всесвітнього тягаріння Ньютона:
F = (G * m1 * m2) / r²
де G - гравітаційна стала (приблизно 6,67430 x 10^-11 м³/кг·с²), m1 та m2 - маси кораблів (200 т кожен, що дорівнює 200000 кг), r - відстань між кораблями (100 метрів, що дорівнює 100 м).
F = (6,67430 x 10^-11 м³/кг·с² * 200000 кг * 200000 кг) / (100 м)² = 0,13348 Н
Отже, сила притягування між цими двома кораблями становить приблизно 0,13348 Н.
Сила тяжіння (F) = маса (m) * прискорення вільного падіння (g)
Вага (W) = маса (m) * прискорення вільного падіння (g)
Даний диск має об'єм 60 дм³, що дорівнює 0,06 м³, та якщо кірпич має середню густину приблизно 2,7 г/см³ (або 2700 кг/м³), то маса диска буде:
m = об'єм * густина = 0,06 м³ * 2700 кг/м³ = 162 кг
Тепер можемо знайти силу тяжіння та вагу:
F = m * g = 162 кг * 9,8 м/с² ≈ 1587,6 Н
W = m * g = 162 кг * 9,8 м/с² ≈ 1587,6 Н
2. Сила, з якою людина давить на опору корзини воздушного шара, дорівнює її вазі, і обчислюється за формулою:
F = m * g
F = 63 кг * 9,8 м/с² = 617,4 Н
3. Для обчислення маси планети за відомими значеннями радіуса (R) та першої космічної швидкості (v), використовуйте формулу гравітаційної сталої:
M = (v² * R) / (G)
де G - гравітаційна стала (приблизно 6,67430 x 10^-11 м³/кг·с²).
M = (3,6 км/с)² * 3400 км / (6,67430 x 10^-11 м³/кг·с²) = 1,1023 x 10^24 кг
4. Ускорення свободного падіння на Луні обчислюється за формулою:
g = G * (маса Луни) / (радіус Луни)²
де G - гравітаційна стала (приблизно 6,67430 x 10^-11 м³/кг·с²), маса Луни та радіус Луни відомі:
g = (6,67430 x 10^-11 м³/кг·с² * 7,35 x 10^22 кг) / (1737 км * 1000 м/км)² ≈ 1,625 м/с²
5. Сила притягування між двома кораблями обчислюється за законом всесвітнього тягаріння Ньютона:
F = (G * m1 * m2) / r²
де G - гравітаційна стала (приблизно 6,67430 x 10^-11 м³/кг·с²), m1 та m2 - маси кораблів (200 т кожен, що дорівнює 200000 кг), r - відстань між кораблями (100 метрів, що дорівнює 100 м).
F = (6,67430 x 10^-11 м³/кг·с² * 200000 кг * 200000 кг) / (100 м)² = 0,13348 Н
Отже, сила притягування між цими двома кораблями становить приблизно 0,13348 Н.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Lisattagalimska
Предмет: Математика,
автор: uliarozbicka6
Предмет: История,
автор: 10101029
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: ffdffg