Предмет: Физика,
автор: messifan352
Автомобіль на початку руху розвиває силу тяги 65 кН. Яке прискорення отримає автомобіль масою 5 т, якщо коєфіцієнт опору дорівнює 0,005?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для визначення прискорення автомобіля використовуємо другий закон Ньютона: сила = маса * прискорення.
Задана сила тяги автомобіля - 65 кН (кілоньютон), маса автомобіля - 5 т (тонн), а коєфіцієнт опору - 0,005.
У першу чергу потрібно перевести силу тяги в ньютонах і масу в кілограми.
1 кН = 1000 Н (ньютон) та 1 т = 1000 кг.
Тоді сила тяги = 65 кН = 65 * 1000 Н = 65000 Н.
Маса автомобіля = 5 т = 5 * 1000 кг = 5000 кг.
Тепер можемо вирішити рівняння для прискорення:
сила = маса * прискорення
65000 Н = 5000 кг * прискорення
прискорення = сила / маса
прискорення = 65000 Н / 5000 кг = 13 м/с²
Отже, автомобіль отримає прискорення 13 м/с².
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sivaevao
Предмет: История,
автор: yurri48
Предмет: География,
автор: sophiazakharuk
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Typoidalban008
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним