Предмет: Физика,
автор: shatalova2005
БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА 30 Балів !!
До батарейки з електрорушійною силою 6 В та внутрішнім опором 1,2 Ом приєднано резистор опором 18,8 Ом. Визначте напругу на резисторі та
на полюсах батарейки.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
5.64 В
Объяснение:
Щоб знайти напругу на резисторі, можна скористатися законом Ома.
Загальний струм в колі буде:
6/1.2+18.8=6/20=0.3 A
Напруга на резисторі буде:
0.3*18.8=5.64 B
Напруга на полюсах батарейки буде відома електрорушійна сила мінус напруга на внутрішньому опорі:
6-0.3*1.2=6-0.36=5.64 B
shatalova2005:
Є бали ?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: annvoliinyk
Предмет: Русский язык,
автор: azizatolomusheva
Предмет: Английский язык,
автор: polinastroga10
Предмет: История,
автор: ksusabaranova612
Предмет: История,
автор: darinka6855