Предмет: Физика,
автор: nastyayushchenko2306
Вантажівка перші 25 км шляху проїхала за 30 хв, а наступні 50 км — за 1 годину. Визначте середню швидкість вантажівки під час руху.
допоможіть будь ласка
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Середня швидкість вантажівки під час руху становить 50 км/год.
Объяснение:
Щоб знайти середню швидкість вантажівки, вам спочатку потрібно знайти загальний час та загальний шлях, а потім використовувати формулу для середньої швидкості.
Загальний час руху: 30 хв + 1 година = 1.5 години
Загальний шлях: 25 км + 50 км = 75 км
Тепер, використовуючи формулу для середньої швидкості:
Середня швидкість = Загальний шлях / Загальний час
Середня швидкість = 75 км / 1.5 години
Середня швидкість = 50 км/год
Отже, середня швидкість вантажівки під час руху становить 50 км/год.
Автор ответа:
1
Ответ:
Я очень хорошо знаю математику но не украинский сори
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: abuabuabuov
Предмет: Химия,
автор: ilonalogvinenko7878
Предмет: География,
автор: ghajrullina463
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dinaeralieva
Предмет: Математика,
автор: madinatyrzanova