Предмет: География, автор: ggqhg6vvvk

Виберіть один з лісів(любий) і опишіть його а також описати одну тварину з того ліса якого ви вибрали

Ответы

Автор ответа: Alex21315
1

Ответ:

Моїм улюбленим лісом є  Карпатський ліс. Цей ліс розташований у Карпатах, на території України, Польщі, Словаччини, Румунії та Угорщини. Він є одним із найстаріших і найбагатших лісів у Європі.

Карпатський ліс - це царство дерев. Тут ростуть різноманітні породи дерев, зокрема бук, ялина, сосна, дуб, модрина та граб. Ліс також є домом для багатьох видів рослин, у тому числі квітів, грибів та мохів.

Карпатський ліс - це також домівка для багатьох видів тварин. Тут можна зустріти ведмедів, вовків, оленів, косуль, лисиць, кабанів, борсуків, білок, птахів, а також багатьох інших тварин.

Одна з моїх улюблених тварин у Карпатському лісі - бурий ведмідь. Цей величезний звір є вершиною харчової піраміди в Карпатах. Ведмідь є всеїдним, він харчується як рослинною, так і тваринною їжею. Улітку ведмідь харчується ягодами, горіхами, фруктами та травами. Взимку ведмідь впадає в сплячку, щоб пережити холодні місяці.

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: Аноним
Предмет: История, автор: kacidimerika
4. Опрацюйте уривок із твору французького iнже- нера Гійома Левассера де Боплана «Опис України» та висловте аргументоване судження щодо госпо- дарської діяльності козаків. 13 «Опису України» Гійома Левассера де Боплана про заняття козаків «...серед цього народу зустрічаються люди, досвідчені у всіх взагалі необхідних для життя ремеслах: теслi для будівництва жител i човнів, ковалі, зброярі, кожум'яки, шевці, бондарі та інші. Вони вмілі у виготовленні селітри, якої в цих краях багато, і виготовляють прекрасний гарматний порох. Уміють обробляти землю, випікати хліб, готувати рiзнi м'ясні страви. Правду сказати, вони розу- міються на всіх ремеслах, хоча одні бувають більш вдатними у тих чи інших заняттях, трапляються й такі, чиї знання порівняно з іншими значно шир. Одне слово, всі вони досить розумні, але зосереджуються лише на корисному i необхідному»​