Предмет: Физика, автор: rosakvitka

ДОПОМОЖІТЬ!!!

Визначте час, який потрібен для покриття сталевої деталі площею поверхні 400см2 шаром хрому завтовшки 26 мкм. Електроліз проходить за сили струму 16 А. Густина хрому дорівнює 7,2 ⋅ 10^3 кг/м3 , електрохімічний еквівалент хрому дорівнює 0,18 мг/ Кл.

Ответы

Автор ответа: anapogrebenko
0

Ответ:

По закону электролиза m=k*I*t k=0,18*10^-6 кг/Кл

m=p*V=p*S*d d- 36*10^-6 м p=7200 кг/м3

p*S*d=k*I*t

t=p*S*d/k*I=7200*400*10^-4*36*10^-6/0,18*10^-6*16=3600

Ответ: 1 час :


rosakvitka: Там має вийти 2.6•10^4с
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: kolomm038
Предмет: История, автор: Аноним