Предмет: Другие предметы, автор: horror567ytui

написати конспект на тему " самореалізація в підлітковому віці"​

Ответы

Автор ответа: margokondratuk7
1

Самореалізація — це постійне прагнення щодо розвитку власних здібностей і можливостей. Це процес, що триває впродовж усього життя. Самореалізація стає можливою, коли людина усвідомлює власні здібності, інтереси та потреби. Усе життя людина докладає зусиль і діє так, щоб самореалізуватися і досягти життєвих цілей.

В юності молоді люди продовжують набувати інтелектуальної й соціальної зрілості. Юнаки й дівчата усвідомлюють своє покликання, обирають професію. Коли ціль досягнуто і молода людина отримала професійну освіту, оволоділа професією, життєва ціль може змінитися — виникає потреба досягти успіху у професії, наприклад посісти певну посаду. Посівши посаду, починається процес пристосування до нових обов’язків, спілкування зі співробітниками тощо.

Якщо молода людина пізнає себе, всебічно розвиває здібності, адекватно оцінює можливості, вона може якнайповніше реалізувати себе в житті. Іншими словами — стати успішною. При цьому не варто зважати на те, чи подобається близьким дорослим і друзям та чи інша професія, чи вважається майбутня робота престижною тощо. Адже людина почувається щасливою тільки тоді, коли має можливість реалізувати власні здібності й можливості, а не бажання інших людей. Варто також пам’ятати, що життя унікальне, кожна його мить неповторна. Отож слід намагатися щоразу якнайповніше проявляти свої здібності, бо завтра такої можливості може й не трапитися.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kicularustam314
Предмет: Українська мова, автор: Griftor
Завдання: розставити розділові знаки; перебудувати речення, де це можливо, так, щоб між підрядними частинами не було розділових знаків.

1. Запорозька Січ стає місцем де формуються воєнні таланти де гартуються сталеві характери де запалюються патріотизмом серця і сповнюються ненавистю проти всякого гніту.
2. Козаки обирають наказним гетьманом Івана Богуна який уживає всіх заходів щоб перетворити козацький табір не неприступну фортецю.
3. Дослідники давніх часів Русі вважають що волхви досконало володіли бойовим мистецтвом яке містило в собі ті елементи які ми сьогодні можемо побачити в боротьбі самбо ушу карате.
4. Знаємо тільки що автор книжки походить із знатного козацького роду і що він одержав прекрасну освіту.
5. Братство в Києві підтримувало зв’язки з групою вчених що жили в Києво-Печерській лаврі де була своя друкарня в якій виходило багато книг найрізноманітнішого змісту.