Предмет: Химия,
автор: kaluakbota
Зат мөлшері 3 моль күкірт қышқылының масасы:
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
294 г
Объяснение:
M(H₂SO₄) = 1·2+32+16·4=98 г\моль
m(H₂SO₄) = n·M = 3 моль · 98 г\моль = 294 г
armanolzabaj988:
Правильно.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: valeria81540
Предмет: Химия,
автор: aenaliv
Предмет: Математика,
автор: sergeynedostup190712
Предмет: Математика,
автор: mihzlata4866
Предмет: Биология,
автор: mekantop123