Предмет: История,
автор: kruvaira87
2. Практичні завдання 1. Прочитайте «Передговір» «До народних руських пісень» на сторінках IX-XX і дайте відповіді на запитання. Як дослідник і укладач збірки пісень характеризує руський народ? ● Як визначено географічні межі проживання українського (руського) на- роду? Який період життя українського народу, на думку дослідника, вiдоб- ражено в «небиличних» і обрядових піснях? Які соціальні групи часто згадуються в обрядових піснях? Які теми наповнюють думи й думки? На які групи поділяє укладач обрядовi пiснi? Що автор уважає віковічним пам'ятником князям, княгиням, королям, боярам, ремісникам, славі «усіх дідів наших»? У яких рядках передмови I. Вагилевича (Далібора) австрійська влада вба- чала загрозу своєму пануванню в Західній Україні? .
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
311 году до н. э. Селевк, воспользовавшись поражением войск Антигона в битве при Газе, вторгся в Вавилонию. Местные жители оказывали ему всеобщую поддержку. Это позволило Селевку пополнить войско и занять Вавилон. Сторонники Антигона организовали оборону в одной из крепостей. После её штурма Селевк направился на восток, где у реки Тигр победил стратега Верхних сатрапий на службе у Антигона Никанора. В течение полугода после сражения Селевк стал могущественным правителем, которому подчинялись Мидия, Персида и Сузиана.
Пока Селевк был занят покорением этих областей, в Вавилонию вторгся Деметрий Полиоркет. Новый стратег Вавилонии Патрокл смог организовать эвакуацию
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: arsen2013k2022
Предмет: Другие предметы,
автор: wqsdgxx
Предмет: Математика,
автор: uzumaketornike
Предмет: Математика,
автор: polina45743
Предмет: Математика,
автор: Narin2008