Предмет: Физика,
автор: goydenkoinna
Мій рух визначте середню швидкість якою ви завжди рухаєтесь від дому до школи,
В мене від школи 400 м а йду 7 хв
СПАСІТЬ
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
0,95м/с
Объяснение:
Дано:
s=400м
t=7хв=420с
=======
v-?
v=s/t=400/420=0,95м/с
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: olshanskyisasha5724
Предмет: Английский язык,
автор: Oleksander2201
Предмет: Українська мова,
автор: tyankaMaksima
Предмет: Обществознание,
автор: NIK1TOs192
Предмет: Английский язык,
автор: gsgsggsgsgs