Предмет: Физика,
автор: snowlaiming
Відомо що земний радіус становить 6400км. Визначити шкидкість обертанння Землі навколо своєї осі.
Ответы
Автор ответа:
0
Швидкість обертання Землі навколо своєї осі можна розрахувати за допомогою формули:
Швидкість обертання (V) = Обертова відстань / Час обертання
Земний радіус (Обертова відстань) дорівнює 6400 км, а час обертання Землі навколо своєї осі складає приблизно 24 години (або 86400 секунди).
Тепер ми можемо підставити ці значення в формулу:
V = 6400 км / 86400 сек = 0.0741 км/сек
Отже, швидкість обертання Землі навколо своєї осі становить приблизно 0.0741 кілометра на секунду.
Швидкість обертання (V) = Обертова відстань / Час обертання
Земний радіус (Обертова відстань) дорівнює 6400 км, а час обертання Землі навколо своєї осі складає приблизно 24 години (або 86400 секунди).
Тепер ми можемо підставити ці значення в формулу:
V = 6400 км / 86400 сек = 0.0741 км/сек
Отже, швидкість обертання Землі навколо своєї осі становить приблизно 0.0741 кілометра на секунду.
Похожие вопросы
Предмет: Беларуская мова,
автор: egademidovv
Предмет: История,
автор: bura71057
Предмет: География,
автор: slghji
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: Davison1