Предмет: Українська література, автор: asamonenko92

Повідомлення про Лесю Українку за планом:
1)Родина
2) Освіта
3)Світогляд
4)Твори

Ответы

Автор ответа: inna7mykytash
0

Відповідь:

1) Родина:

Лариса Косач, яка відома як Леся Українка, народилася 25 лютого 1871 року в селі Новоград-Волинський, яке тепер знаходиться на території Волинської області. Вона була другою дочкою Ольги і Георгія Косачів. У сім'ї Косачів було п'ятеро дітей: дві дочки (Ольга і Лариса) і три сини (Андрій, Іван і Тарас). Батько Лесі, Георгій Косач, був просвітніком, письменником та політичним діячем. Її родинне оточення було наповнене культурною атмосферою, батьки підтримували її творчі таланти та розвиток.

2) Освіта:

У пошуках освіти та розвитку Леся Українка навчалася в різних закладах. Вона почала свою освіту в домашніх умовах, проте згодом навчалася в Києвській гімназії для дівчат, де вона отримала загальну середню освіту. Після закінчення гімназії вона продовжила навчання в Ягеллонському університеті у Кракові, де вивчала історію та філологію. Окрім того, Леся Українка активно саморозвивалася, вивчала мови, музику, малювання та літературу.

3) Світогляд:

Світогляд Лесі Українки сформувався під впливом родинного виховання, а також під впливом видатних постатей свого часу, зокрема її дядька Михайла Драгоманова. Вона вирісла в сім'ї, де панувала національна свідомість та патріотичність, що сильно вплинуло на її ставлення до народного руху та боротьби за незалежність України. Вона також була прихильницею соціалістичних ідей та була активно залучена до громадського життя свого часу.

4) Твори:

Леся Українка є однією з найвідоміших українських поеток, драматургів і прозаїків. Її творчість насичена патріотичними та соціальними мотивами, в яких вона висловлювала свої думки про український національний рух, боротьбу за волю та справедливість. Деякі з її найвідоміших творів включають поему "Одарена казка", драму "Лісова пісня", поеми "Кругом руїни" і "Давні казки". Лесі Українці також належать відомі твори для дітей, такі як збірки казок "Рукавичка" і "Книжка для дітей".

Пояснення:

Похожие вопросы