Предмет: Физика,
автор: krasnovvladik929
Яка кількість теплоти виділиться при кристалізації 200г ртуті, взітої за температури 10 градусів.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 200 г = 0,2 кг
t = 10°C
с = 140 Дж / кг°С
Найти: Q - ?
Q = с * m * t = 140 * 0,2 * 10 = 280 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: s867913053512717
Предмет: Биология,
автор: begimsuluerlae
Предмет: Литература,
автор: evgwwwsq
Предмет: Українська мова,
автор: Viktoriabroda15
Предмет: Биология,
автор: sakuravip66