Предмет: Физика, автор: wehety

1. Катер рухається зі швидкістю 54 км/год подолав шлях 1500 м. Скільки часу рухався?



2. Тіло рухалося зі швидкістю 20 м/с. Побудуйта графік швидкості руху за 10 с спостереження. Визначте по графіку який шлях подолає тіло за цей час.



3. До початку уроків залишилося 20 хв. Відстань від дому до школи 1200 метрів. З якою швидкістю треба рухатися щоб не запізнитися?
помогите пжпжпжп даю 20 баллов

Ответы

Автор ответа: saya3674
1
1. V(x) = 54 км/час=15 м/с
S=1500 м
Форм. T=s:V=1500:15=100. Ответ: 100 с(м)
2. V(x)=20 м/с
T=10 c
(Я не понимаю ваш язык, там вроде есть график. Сфотографируйте)
3.

wehety: нет, там только текст, сейчас я переведу, вам удобно сюда или новый вопрос сделать?
saya3674: 3.форм. V=s:t= 1200:1200=1 (мин>с)
2. График не знаю как делать.)
saya3674: Мин>с/ 20 мин=1200 с
saya3674: 20 мин=1200 с там хбж
wehety: Спасибо большое, с графиком разобрался
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: alia1212rptiyu
Предмет: Литература, автор: antipenkodenis144