Предмет: Физика,
автор: kanishevanatalia8
З якою швидкістю має рухатись електрон щоб його імпульс дорівнював імпульсу фотона з довжиною хвилі 250 нм.
Ответы
Автор ответа:
2
Дано
L=250*10^-9м
h=6.626*10^-34 Дж*с
m=9.1*10^-31kg
р1=р2=р
v-?
p=h/L=mv
v=h/Lm= 6.626*10^-34/250*10^-9*9.1*10^-31=2912.5 m/c
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: zadoroznaakarina
Предмет: Математика,
автор: zenaavramenko67
Предмет: Математика,
автор: karolina280880999999
Предмет: Математика,
автор: velespolya
Предмет: Математика,
автор: batylkausar