Предмет: Физика,
автор: romanprzhiwalsky82
Палицю довжиною 4 м занурено вертикально у річку глибиною 1,5 м. Визначити довжину тіні від палиці на поверхні води та на дні річки, якщо сонячні промені падають під кутом 30° до поверхні води.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
h=4 м
h₁=1,5 м
90-α=30°; α=90-30=60°
n=1,33 (воздух- вода)
L, L₁ ? sinγ=sinα/n=sin60°/1,33=0,6511; γ=40,63°; L=(h-h₁)*tgα=
(4-1,5)*tg60°=4,3 м; L₁=h₁*tgγ=1,5*tg40,63°=1,3 м
Приложения:

romanprzhiwalsky82:
Спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: hikari1with
Предмет: Русский язык,
автор: asylay214
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним