Предмет: Физика,
автор: nikamirosh2008Nika
Чому рівна вага тіла масою 70 кг, якщо воно рухається вгору з прискоренням 4 /с²? Прискорення земного тяжіння 10 м/с²
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
P = m( g+a) = 70 * ( 10+4) = 70*14=980 Н
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: lizapisarevskaja
Предмет: История,
автор: blackbanny656
Предмет: Кыргыз тили,
автор: espaevmarat14
Предмет: Английский язык,
автор: KitaiRusskay
Предмет: Геометрия,
автор: iheart1996