Предмет: Українська мова, автор: elmira9137

ТЕРМІНОВО. Письмово прокоментуйте вислів С. Вакарчука «Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни.» Обгрунтуйте свою думку доречними аргументами й життєвим прикладом.

Ответы

Автор ответа: namesuriken
3

Вислів С. Вакарчука "Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни" має глибокий зміст і є дуже актуальним для сучасної України.

Існує підметафора, де Україна представляється у вигляді дитини, а ми - її батьки. Це означає, що ми повинні відноситися до нашої країни з максимальною відповідальністю, зберігати її, дбати про її майбутнє і розвиток, як би ми це робили зі своїми дітьми.

Один з аргументів, які підтверджують цей вислів, це той факт, що ми, як батьки, завжди бажаємо найкращого для своїх дітей. Ми прагнемо забезпечити їм якісну освіту, здоров'я, зручні умови для життя. Так само ми повинні бажати найкращого для своєї країни: ефективного управління, розвитку інфраструктури, зміцнення економіки, забезпечення соціальної справедливості.

Ще одним аргументом є те, що ми поколінням передаємо своїй дитині не тільки матеріальні блага, а й цінності, які повинні формувати її особистість. Так само ми повинні передавати наступному поколінню наші норми, цінності та віру в свою країну. Тільки тоді можна очікувати змін.

Життєвий приклад, який підтверджує цей вислів, - це революція Гідності в Україні. Саме тоді багато людей почали дивитися на свою країну як на свою дитину і стали готові боротися за її майбутнє. Вони проявили велику відповідальність і визволили Україну від корупції та авторитаризму. Ці зміни стали можливими тільки через зміну свідомості громадян і їхній перегляд поглядів на країну.

Отже, вислів С. Вакарчука "Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни" розкриває ідею, що для змін в Україні необхідно змінити свою свідомість і підходити до країни з відповідальністю, яку ми відчуваємо до своїх дітей. Цей вислів актуальний для будь-якого часу і країни, оскільки він нагадує нам про важливість і потребу дбати про майбутнє наших дітей та нашої країни.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: bogdan4ik70