Предмет: Физика,
автор: r3st3mp
Срочно!! Вільне падіння тривало 6 с. На якій висоті перебувало
тіло за 2 с до падіння на землю?
Даю 50 балів
Ответы
Автор ответа:
1
h(6)=10*6²/2=180м, h(4)=80m 180-80=100 м
r3st3mp:
та я вот и не понимаю шо h(4) = 80m означает, по этому второй раз спросил
Автор ответа:
1
Відповідь:
Вільне падіння тіла впродовж 6 с призводить до того, що відстань, яку воно пройшло вниз, можна знайти за допомогою формули:
h = (gt^2) / 2
де:
h - висота, якою тіло перебувало
g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.8 м/с² на Землі)
t - час
Ми хочемо знати висоту за 2 с до падіння на землю, тобто t = 6 с - 2 с = 4 с.
Підставимо значення у формулу:
h = (9.8 м/с² * (4 с)^2) / 2
h = (9.8 м/с² * 16 с²) / 2
h = (156.8 м²/с²) / 2
h = 78.4 м
Таким чином, тіло перебувало на висоті 78.4 метра за 2 секунди до падіння на землю.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: domasenkoanastasia71
Предмет: История,
автор: childrenforvideo
Предмет: Физика,
автор: VladDefendo
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: leraa167