Предмет: Физика, автор: grazinka7666

автомобіль рухався з швидкістю 60 км/год і проїхав 90 км.визначте час руху автомобіля
будь ласкаа,даю 30балів)​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ:

1,5год

Объяснение:

Дано:

v=60км/год

s=90км

=======

t-?

t=s/v=90/60=1,5год

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: zubrickaaanna07