Предмет: Физика, автор: khoddima2

8. Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити 750 г льоду, взятого при температурі i - 8 deg * C , а потім воду нагріти до 25 deg * C . Питома теплота lambda = 332000 * (Ax)/(kr) плавлення льоду питома теплоємність льоду Питома теплоємність води c 2 =4200 A* kappa * r deg * C ; c 1 =2100 A* kappa * r deg * C ;

Ответы

Автор ответа: proskproskurinaveron
1

Відповідь:0.75кг*330000Дж/кг=247500

Пояснення:

Похожие вопросы