Предмет: Химия, автор: valeriaserdce

Обчисліть масу бромної води з масовою часткою брому 1,6%, яку може знебавити етен об'ємом 8,96% л​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

ω(Br2) = 1,6%

V(C2H4) = 8,96 л

Знайти:

m р-ну(Br2) - ?

Розв'язання:

1) Br2 + C2H4 → C2H4Br2;

2) n(C2H4) = V(C2H4) / Vm = 8,96 / 22,4 = 0,4 моль;

3) n(Br2) = n(C2H4) = 0,4 моль;

4) m(Br2) = n * M = 0,4 * 160 = 64 г;

5) m р-ну(Br2) = m * 100% / ω = 64 * 100% / 1,6% = 4000 г.

Відповідь: Маса розчину Br2 становить 4000 г.


gospodinNET: Добрый вечер. возможно решить?
gospodinNET: https://znanija.com/task/53955306
Похожие вопросы