Предмет: Химия, автор: roybachin9847

Обчисліть масову частку солі якщо у розчині масою 300 г маса солі становить 50 г

Даю 20 балов


sgtovluga: Через пропорцію:

Ответы

Автор ответа: sgtovluga
0

Ответ:

w(солі)=0,16=16%

Объяснение:

рахуємо через пропорцію

300=>100%

50=>х

х=100*50/300

х=0,16

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m р-ну(солі) = 300 г

m(солі) = 50 г

Знайти:

ω(солі) - ?

Розв'язання:

1) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 50 * 100% / 300 = 16,67%.

Відповідь: Масова частка солі становить 16,67%.

Похожие вопросы