Предмет: Українська мова, автор: ksusha36161

срочно даю 50 балов Поясніть прислів’я:
1)Чи сяк, чи так, але не буде з риби рак.
2)Не кажи гоп, поки не підчкошеч.
3)Одним колесом не поїдеш.
4)Тільки зірок з неба не знімає.
5)Як сіно косять,то дощів не просять-самі йдуть.

Ответы

Автор ответа: NikaPast13
2

Ответ:

1. Не можна очікувати неможливого або надто багато вимагати. Зазвичай воно використовується, щоб висловити нереалістичні або надмірні очікування.

2. Це прислів'я підкреслює важливість обережності та розсудливості. Воно наголошує на тому, що не варто говорити чи обіцяти щось, що ще не вдалося виконати.

3. Це прислів'я пояснює необхідність спільних зусиль або роботи у команді для досягнення успіху.

4. Є певні речі або цілі, які надто складно досягти або взяти. Воно підкреслює обмеженість можливостей і реалістичність очікувань.

4. Іноді події або результати відбуваються природним чином і не потребують додаткових зусиль або прохань

Автор ответа: vasyasvalyavchyk
0

Ответ:

1) Це прислів'я означає, що не можна отримати все, що хочеш. Іноді потрібно зробити вибір і пожертвувати чимось, оскільки неможливо мати все одразу.

2) Це прислів'я закликає бути обережним у висловлюваннях та не говорити про щось, що може не вийти або не здійснитися. Не варто заздалегідь радіти або обіцяти щось, коли є ризик невиконання.

3) Це прислів'я показує, що для досягнення успіху потрібно мати багато різних складових частин. Іноді одного недостатньо, і потрібно поєднувати різні елементи для досягнення мети.

4) Це прислів'я означає, що неможливо отримати абсолютно все, що хочеш. Є речі, які недосяжні або неможливі досягти, незалежно від зусиль.

5) Це прислів'я говорить про те, що коли люди працюють наполегливо і старанно, то вони можуть досягти успіху без додаткової допомоги або попросити допомоги.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: aliakseyulyanau
Предмет: Химия, автор: mejirimsydyk6