поможіть пж даю 30 балів. Відносна густина невідомого газу за воднем становить 16. Обчисліть відносну густину цього газу за вуглекислим газом.
Ответы
Ответ:
16
Объяснение:
Відносна густина невідомого газу (D) визначається як відношення густини цього газу до густини водню (H2), який взяти за одиничний стандарт. Тобто:
D = Густина невідомого газу / Густина водню
Також відомо, що густина водню вже є стандартом і дорівнює 1 г/л.
Тобто, D = Густина невідомого газу / 1
За заданими даними відомо, що відносна густина невідомого газу за воднем (D) становить 16. Таким чином, ми можемо записати:
D = 16
Тепер нам треба знайти відносну густину невідомого газу за вуглекислим газом (CO2). Для цього нам потрібно визначити відношення густини невідомого газу (D) до густини вуглекислого газу (CO2).
D за CO2 = D за H2 / D за CO2
Ми вже знаємо, що D за H2 = 1 (оскільки густина водню взята за одиницю стандарту), і D за H2 = 16 (за воднем).
Отже, D за CO2 = 16 / 1 = 16