Предмет: Биология, автор: khrystyna2910

декілька відповідей

30.Вкажіть, які з наведених ознак будови і процесів життедіяльності притаманні клітинам грибів: )автотрофи, б)гетеротрофи, в) мають хлорофіл у цитоплазмі, т)мають хлоропласти, д) мають яро, е)мають цитоплазматичну мембрану, є)мають целюлоз ну оболонку.

Ответы

Автор ответа: dasaimasa401
0
  • Ответ: растительные и животные клетки

Объяснение:

Автор ответа: VeraL0shka
0

Ответ:

Клітини грибів:

б) Гетеротрофи: Гриби отримують органічну речовину шляхом розкладання органічних речовин.

д) Мають ядро: Клітини грибів мають ядро, як і інші еукаріотичні клітини.

е) Мають цитоплазматичну мембрану: Гриби, як і інші клітини, мають цитоплазматичну мембрану, яка оточує їхню цитоплазму і регулює рух речовин всередині клітини.

Клітини грибів не мають:

а) Автотрофії: Гриби не мають здатності до фотосинтезу і, отже, не виробляють власну органічну речовину за допомогою світла.

в) Хлорофілу у цитоплазмі: Гриби не мають хлорофілу, що відповідає за фотосинтез, у своєму цитоплазмі.

т) Хлоропластів: Гриби не мають хлоропластів, оскільки вони не проводять фотосинтез.

є) Целюлозної оболонки: Гриби мають целюлозоподібну речовину в стінках своїх клітин, але вона не обмежує їхні клітини, як целюлозна оболонка в рослин.

Отже, гриби є гетеротрофними організмами, які не мають хлорофілу, хлоропластів, яро та целюлозної оболонки, але мають цитоплазматичну мембрану та ядро.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: nekitos234567
Предмет: Русский язык, автор: Anastasia4540
2. Записать I часть вышеуказанного текста в форме диалога, расставляя пропущенные знаки препинания. Из II части выписать слова с пропущенными буквами и обозначить условия выбора вставленных орфограмм. Затем ответьте:

— Какая разница в значении слов книжечка и книжонка?

— Благодаря чему изменилось значение слова?



3. Выполните морфемный разбор слова: собеседник

Также определите значение морфем в данном слове: Приставки со-: Суффикса –ник



4. Прочитайте текст, данный ниже. Выпишите слова с уменьшительно-ласкательными суффиксами. Какую функцию выполняет оценочная лексика?

А знаете ли вы, маменька, отчего мы в дворянском звании родились? А всё оттого, что милость божья к нам была. Кабы не она, и мы сидели бы теперь в избушке, да горела бы у нас не свечка, а лучинушка, а уж чайку да кофейку — об этом и думать бы не смели! Сидели бы, я бы лаптишечки ковырял, вы бы щец там каких-нибудь пустеньких поужинать собирали.



5. Прочитайте текст, данный ниже. Выпишите слова с уменьшительно-ласкательными суффиксами. С какой целью автор использует их в своём произведении?

Она сидела в своей комнатке, как мышонок в норке; с красными детски пухлявыми губками и нежными ручками; высматривала, как зверёк.
Помогите срочно надо!!!!
Предмет: Алгебра, автор: den2018crafting