Предмет: История, автор: velikijnegr787

Повідомлення про календар Месопотамії СРОЧНО

Ответы

Автор ответа: marinaihorivna
1

Ответ:

Месопотамія, розташована в долині між річками Тигр і Євфрат, була однією з перших цивілізацій в історії. В Месопотамії був винайдений і розвинений свій календар, який відрізнявся від сучасного григоріанського календаря.

Месопотамський календар був лунно-сонячним і включав в себе 12 місяців. Кожний місяць розділявся на 30 днів. Важливою рисою цього календаря було використання базової одиниці часу - "години", яка складалася з 60 хвилин.

Месопотамці також використовували спеціальні лунні календарі для визначення точного моменту місячних фаз та інших астрономічних подій.

Месопотамський календар відігравав важливу роль у веденні господарського та релігійного життя цієї стародавньої цивілізації. Він вплинув на подібні системи календарів в інших давніх культурах і має велике історичне значення.

Автор ответа: veronikatkachuk92
0

Ответ:

Календар Месопотамії був одним із найстаріших календарів у світовій історії. Він був розвинутим і складним системним підходом до визначення часу в цій давній цивілізації. Основою календаря Месопотамії були цикли місяця та року, і він використовувався для сільського господарства та визначення релігійних свят.

Основні риси календаря Месопотамії включали 12 місяців у році, приблизну поділку на 30 днів у місяці, що формувало 360 днів у році. Окремі додаткові дні вводилися для коригування року, оскільки ця система не враховувала додаткових 5-6 днів, які включаються в сонячний рік.

Календар Месопотамії був важливим інструментом для різних сфер життя, включаючи сільське господарство, торгівлю, астрономію та релігію. Він використовувався для прогнозування природних явищ, розвитку сільського господарства і встановлення релігійних свят та обрядів.

Календар Месопотамії відіграв важливу роль у розвитку давнього світу і був передовою системою в своєму часі, допомагаючи суспільству Месопотамії орієнтуватися у часі та обчислювати важливі події.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: eduardkarapetyan465
Предмет: Другие предметы, автор: ofxp7
Ребят, помогите пожалуйста с Экологией, умоляю. Не получается сформулировать мысль, кто грамотный, помогите
Нужно прокомментировать высказывания. Хотя бы что-то помогите, умоляю
1. «Главный критерий успешного развития экономики – вовсе не размеры производства и потребления, а природа, качество, размер и сложность совокупного основного капитала, включая состояние тела и ума людей, входящих в систему» (К. Боулдинг).
2. «Разум столь же хитер, сколь могуществен. Хитрость состоит вообще в опосредующей деятельности, которая, позволив объектам действовать друг на друга соответственно их природе и истощать себя в этом воздействии, не вмешиваясь вместе с тем непосредственно в этот процесс, все же осуществляет свою собственную цель» (Г. Гегель).
3. «Человек живет природой. Это значит, что природа есть его тело, с которым человек должен оставаться в процессе постоянного общения, чтобы не умереть. Что физическая и духовная жизнь человека неразрывно связана с природой, означает не что иное, как то, что природа неразрывно связана с самой собой, ибо человек есть часть природы» (К. Маркс, Ф. Энгельс).
4. «В древнегреческом искусстве два цветка нашли свое духовное выражение – акант и жимолость. В искусстве Древнего Египта – папирус и лотос. В Японии – хризантема и многие другие цветы. Западное искусство не сделало подобных интерпретаций, не отдало должного английской розе и французской fleurs-de-lis и, судя по нынешнему положению вещей, Запад никогда этого не сделает» (Ф. Райт).