Предмет: Физика,
автор: Sultanberik
Помогите пж дам 20 балл
Қандай да бір тетік көлемінің 1/3 білігі қорғасыннан, қалған 2/3 бөлігі қалайыдын жасалған. Осы тетік жасалған материалдың орташа тығыздығы қандай?
Ответы
Автор ответа:
18
Ответ:
Дано:
V1–1/3
V2–2/3
Решение
P1–11400кг/м³
P2–7300кг:м³
P1×1/3=11400×1/3=3800кг/м³
Р2×2/3=7300×2/3=4867кг/м³
Р1+Р2=3800+4867=8667кг/м³≈8,7×10³кг/м³
Объяснение:
Если что, 11400 и 7300 написаны в 199 странице
maxanova12251979:
а формула?
Автор ответа:
9
Ответ:
Берілгені:
V1-1/3
V2-2/3
p орт.-?
Шешуі:
p қорғасын=11400кг/м³
p қалайы=7300кг/м³
(p1×V1)+(p2×V2)=(11400*1/3)+(7300*2/3)= 3800+4867=3667кг/м³=3,7×10³кг/м³
Жауабы:материалдың орташа тығыздығы - 3,7×10³кг/м³
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kamillat12580
Предмет: Математика,
автор: oagu47mno
Предмет: Английский язык,
автор: xxxaaaa901
Предмет: История,
автор: Raica777