Предмет: Физика,
автор: minayanastasia1620
СРОЧНООО!!!
За 1 годину турист подолав 9 км шляху пішки, а за наступні 2 години - 36 км на автомобілі. Якою була середня швидкість туриста?
15км/год
7км/год
5м/с
45км/год
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
15км/год
Объяснение:
Дано:
s1=9км
t1=1год
s2=36км
t2=2год
=======
v(c)-?
v(c)=(s1+s2)/(t1+t2)=
=(9+36)/(1+2)=15км/год
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: akurdina7
Предмет: Физика,
автор: defienz190
Предмет: География,
автор: alpina335gt
Предмет: Право,
автор: varavadayana
Предмет: Русский язык,
автор: gultakinmamedova72